Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

W TEJ SZKOLE DZWONEK DLA NAS OSTATNI!


Absolwenci Rocznik 2013/14 pożegnali – 27 czerwca – Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i całą społeczność szkolną Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi.  

Na sali gimnastycznej zgromadzili się bardzo licznie rodzice, koledzy i koleżanki naszych dumnych szóstoklasistów, którzy na tę okazję przygotowali pod opieką wychowawczyni – p. P. Piotrowskiej program artystyczny. W specjalnym koncercie, którym potwierdzili  swoje ogromne poczucie humoru, podziękowali nauczycielom za trud, cierpliwość i zaangażowanie włożone przez wszystkie lata ich edukacji.

Pani Dyrektor, a potem wychowawczyni gratulowały Absolwentom najwyższego wyniku w gminie ze Sprawdzianu Szóstoklasisty, życzyły wszystkim dalszych sukcesów. Do życzeń dołączyła się również klasa piąta, która od września 2014 roku będzie gospodarzem szkoły.

Szóstoklasiści otrzymali od młodszych kolegów pamiątkowe zdjęcia, drobny upominek ufundowała także Rada Rodziców, ale najważniejsze dla wszystkich było dzisiaj świadectwo potwierdzające wiedzę,  umiejętności i status „dumnego wychowanka Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Konarskiego”.

Gratulujemy Absolwentom i wszystkim uczniom wyróżnionym w klasach IV-VI oraz ich rodzicom, którzy mogą być dumni z tak wysokich wyników swoich dzieci! Gratulujemy Uczniom na Medal 2013/14. Ten zaszczytny tytuł, który jest potwierdzeniem wielkiego zaangażowania w pracę na rzecz klasy i szkoły otrzymali: w kategorii klas młodszych – Konstancja Więckowska z kl. III, w kategorii klas starszych – Maria Tomczyk z kl. VI. Dziękujemy rodzicom za wspaniały ostatni dzień roku szkolnego 2013/2014. „W tej szkole dzwonek dla nas [Absolwentów] ostatni”, z pozostałymi uczniami zobaczymy się już za dwa miesiące.

Póki co życzymy cudownych, słonecznych, bogatych w przygody wakacji!

Tagi dla strony:

2014-07-02