Wakacyjny klimat na Wierzchowiu

Kiedy sobotni poranek zawitał nad Wierzchowiem, nie wszyscy do końca wiedzieli, że dzisiejszy dzień stanie tym, który przeniesie ich w wakacyjny klimat. A tak właśnie się stało, bo przepiękna pogoda, która rozpromieniła całą naszą miejscowość oraz kolorowo i plażowo udekorowany nasz ryneczek, spowodował że poczuliśmy zapach wiatru od morza.

Słońce, plaża, piasek, parasolki, leżaki, ratownicy i kolorowy zawrót głowy – to wszystko się wydarzyło. Organizatorzy zadbali o to, by każdy poczuł się jak turysta z obsługą all Inclusive– było wszystko: słodkości, plażowe lody, koreczki, drineczki, – ale najważniejsze – był fantastyczny klimat – klimat zabawy i radości. A to stało się dzięki zaangażowaniu i determinacji organizatorów. Zadbali, aby wszyscy goście – zresztą jak zawsze - poczuli się jak u siebie. Przygotowany program artystyczny, w wyjątkowy sposób nawiązywał do wakacyjnego wypoczynku – przygotowane piosenki oraz skecz z ratownikami udowodnił, że można świetnie bawić się nawet na sztucznej plaży. Nasze sobotnie spotkanie uświetnił swoim występem zaproszony zespół z Wielkiej Wsi. Dziewczyny w wyjątkowy sposób „przeniosły” wszystkich w klimat wesołej i kolorowej imprezy. Śpiewając i tańcząc sprawiły, że myśli i serca wirowały w takt wakacyjnej melodii. Nie zabrakło konkursów i zabaw dla naszych milusińskich, ale też dla ich opiekunów, którzy w promieniach słonecznych wytężali swoje mięśnie.

Wspaniała pogoda, atrakcyjny program oraz zapał do zabawy, który przejawiała publiczność na festynie „i Wierzchowie też morze…” w dniu 18 czerwca, sprawiły, że na długo zapisze się on w pamięci mieszkańców oraz przybyłych gości. A do tego świetnie prowadzona zabawa prawie do białego rana przez zespół Diverse potwierdza, że czas spędzony w Wierzchowiu, to czas, w którym każdy czuje się wyjątkowo.

Wielkie podziękowania otrzymują :
Wójt Gminy Tadeusz Wójtowicz, dyrektor GOKISU Magdalena Łozińska, Firma Gondek Sp. Z o.o. prezes GZK Marek Krasowski, Firma Gacek Stanisław i Anna Majewcsy, Firma Gardenia  Marta  Krztoń , CarSerwis - Dawid i Bartłomiej Szczerbak, Biuro Turystyczne  „GACEK” Jerzy Roszkiewicz, Firma Cateringowa  Przysmak Szefa, Zbigniew Stochalski,  Videofilmowanie Wiesław Prządo,Dr. Ryszard Gondek,  Tomcar Tomasz Nawara, Zakład Kamieniarski Kruk, Firma Pogrzebowa - Krystyna Kruk, Paweł Kruk, Kram Lewiatan, Dr Andrzej Jaworek, Dariusz Kowalski, Andrzej  Paluch.

Radny, sołtys i rada sołecka Wierzchowia

2016-06-24