Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Wiosenne Wietrzenie Szaf – edycja III

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi serdecznie zaprasza na „Wiosenne Wietrzenie Szaf – edycja III”, czyli do udziału w wymianie niepotrzebnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych. Jeśli macie Państwo rzeczy, których już nie nosicie, a nadal są w dobrym stanie, chcecie odświeżyć swoją garderobę - zapraszamy do udziału w naszej akcji.


Osoby zainteresowane, które chcą wziąć udział w „Wiosennym Wietrzeniu Szafy” mogą dostarczyć i zostawić niepotrzebne ubrania (prosimy aby były czyste i nadawały się do użytku) w dniach 16-20 kwietnia w siedzibie GOPS (Plac Wspólnoty 2).


Następnie, w dniu 30 kwietnia, w godz. 10-17 w świetlicy wiejskiej w Szycach (poddasze GOPS) odbędzie się BEZPŁATNY kiermasz odzieży – każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść i nieodpłatnie wybrać coś dla siebie.


Rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela będzie można odebrać po zakończeniu imprezy, lub pozostawić w GOPS (przekażemy je wówczas PCK).


UDZIAŁ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY i DOBROWOLNY – NIE MOŻNA POBIERAĆ OPŁAT ZA PRZEKAZANE RZECZY, ANI ODSPRZEDAWAĆ OTRZYMANYCH UBRAŃ.


W KIERMASZU MOGĄ RÓWNIEŻ UCZESTNICZYĆ OSOBY, KTÓRE NIE PRZYNIOSŁY UBRAŃ NA WYMIANĘ.

2018-04-09