Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Wirtualne spotkanie


Serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu "Spotkania z pasjami". Tym razem gościem spotkania będzie Pani Katarzyna Miller.  Spotkanie jest jednym z elementów działań w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”. 

Katarzyna Miller jest terapeutką i felietonistką – osobą, która jak nikt inny opowiada o motywacji i o szukaniu szczęścia. Sama wierzy głęboko w to, że pasja jest motorem radości życia.

Celem spotkania jest pokazanie, że szczęście i radość życia to nie tylko chwile wielkich wzlotów i momenty spektakularnych sukcesów w naszej historii ale przede wszystkim drobne radości i niewielkie uśmiechy, które nadają życiu blask. Chcielibyśmy pokazać, że szczęście mieszka w nas samych, musimy tylko uwierzyć w siebie, w swoje możliwości i zacząć bardziej świadomie przeżywać swoje emocje. Siła, radość i energia są w nas na stałe zadomowione- mamy nadzieję, że to spotkanie stanie się dla Państwa i Państwa gości impulsem do rozpoczęcia przygody z pasją do odkrywania siebie.

Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu poczują Państwo energię, jaką daje odnalezienie swoich zainteresowań i odważne ich realizowanie.

Zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek, 24 kwietnia o godz. 11.00 do biblioteki w Wielkiej Wsi.

2014-04-23