Współpraca Gminy Wielka Wieś z organizacjami pozarządowymi - ankieta

Szanowni Państwo,
w związku z zamiarem rozwijania współpracy z organizacjami pozarządowymi, zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pomoże zebrać Państwa opinie w tej kwestii.
Do jej wypełnienia zachęcamy przedstawiciela/lkę zarządu każdej organizacji lub osobę, która posiada wiedzę na temat dotychczasowej współpracy Państwa organizacji z Urzędem Gminy.
Ankieta została przygotowana przez Biuro Inicjatyw Społecznych w ramach programu doradczego MOWES (Małopolski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej), w którym uczestniczy Gmina Wielka Wieś.
Bardzo liczymy na udział Państwa w ankiecie! Wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 10-15 minut. Zebranie tych informacji jest niezbędne, aby przystąpić do dalszej pracy i zaplanowania nowych form współpracy ze stowarzyszeniami i fundacjami z naszej Gminy. Czekamy na wypełnienie ankiety do 10 marca br. Link do ankiety znajduje się poniżej

2019-02-26