Wycieczka dla seniorów na krakowski Kazimierz

W ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z naszej gminy na wycieczkę po krakowskim Kazimierzu, która odbędzie się w dniu 25 czerwca 2014 r. ( w godzinach popołudniowych).

Wizyta na Kazimierzu to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Przytulne kafejki, restauracje, galerie, antykwariaty i brukowane uliczki - wszystko to przyciąga turystów. Z racji tego, iż mieszkamy nieopodal Krakowa, tym bardziej warto wybrać się  na spacer wąskimi zaułkami Kazimierza, przyjrzeć się synagogom i żydowskim cmentarzom, posiedzieć w urządzonych ze smakiem kawiarnianych ogródkach... Kazimierz stanowi bez wątpienia jedną z największych atrakcji wawelskiego grodu. Warto poznać bliżej tę magiczną część Grodu Kraka.

Zapewniamy transport i opiekę przewodnika dla uczestników wyjazdu.

Zapisy dla wszystkich seniorów chętnych do udziału w wycieczce przyjmowane są osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce 65, lub telefonicznie pod nr 419 11 01 lub 419 04 40, od pn. do pt., w godzinach 8.00 do 16.00,  do dnia 16 czerwca br.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

*W razie niepogody termin wyjazdu może ulec zmianie.

2014-05-28