Zapraszamy do Sandomierza!

W ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z naszej gminy na wycieczkę do Sandomierza, która odbędzie się 17 września br. Koszt 40 zł od osoby (cena obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz obiad).

Zapewniamy transport autokarowy oraz opiekę przewodnika.

W programie zwiedzanie:

- Brama Opatowska z XIV wieku (taras widokowy, wchodzimy sześć pięter do góry),
- Podziemna Trasa Turystyczna (sandomierskie lochy z XIV wieku, długość pół kilometra),
- Bazylika Katedralna z XIV wieku,
- Dziedziniec zamkowy,
- Ucho Igielne.

Dodatkowe atrakcje:
- zwiedzanie krypty ze zmumifikowanym ciałem Teresy Izabelli Morsztynównej (+1698)

Oglądamy:
Dom Długosza, Collegium Gostomianum, Rynek, Zamek, Ratusz, Kamienice, Synagoga, kościół Świętego Michała, kościół Świętego Ducha, kościół Świętego Jakuba

Zapisy dla wszystkich seniorów chętnych do udziału w wycieczce przyjmowane są wyłącznie osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce 65, od pn. do pt., w godzinach 8.00 do 16.00,  do dnia 12 września br.

UWAGA!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi uprzejmie informuje, iż w związku z bardzo dużą ilością osób chętnych na wyjazd do Sandomierza przyjmuje zgłoszenia na tzw. listę rezerwową. W przypadku zebrania się drugiej grupy ok. 45 osobowej zostanie uruchomiony drugi autokar.

Zapisy: /12/ 419 00 35, /12/ 419 11 01

2014-09-05