Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Wyjazd do Filharmonii Krakowskiej

W ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wies przyjazna seniorom” serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów z naszej gminy do Filharmonii Krakowskiej na koncert z serii Ars Amanda pn. „W ŚWIECIE INSTRUMENTÓW” Czary pełne blasku – instrumenty dęte blaszane, w wykonaniu Krakow Brass Quintet oraz Orkiestry Filharmonii Krakowskiej, pod batutą Przemysława Neumanna.

Koncert odbędzie się 29 stycznia br. (czwartek) o godz. 18-tej. Będzie to pierwsze spotkanie z naszymi Seniorami w 2015 roku – warto więc aby zapanował nastrój radości i optymizmu, jaki powinien towarzyszyć wszystkim spotkaniom z początkiem Nowego Roku. A nic tak nie wprowadza w dobry humor i nic tak szybko nie wywołuje uśmiechów na twarzach, jak wspaniale brzmiące, dźwięczne fanfary trąbek i puzonów.
Całkowity koszt biletu wynosi 25 zł, z czego 10 zł jest dofinansowane ze środków gminy, uczestnicy pokrywają pozostałą część tj. 15 zł.

Tak jak dotychczas  zapewniamy transport dla uczestników wyjazdu.

Zapisy dla wszystkich seniorów chętnych do udziału w spektaklu przyjmowane są osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce 65, lub telefonicznie pod nr 419 11 01 lub 419 04 40, od pn. do pt., w godzinach 8.00 do 16.00,  do dnia 19 stycznia 2015 (do tego dnia należy również dokonać wpłaty po uprzedniej rezerwacji).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!!!

2015-01-12