Wyjazd do Teatru Bagatela

Po raz kolejny, w ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wies przyjazna seniorom” serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z naszej gminy na spektakl „Okno na parlament” w krakowskim teatrze Bagatela, w dniu 28 października br. (o godz. 16.30).

„Okno na Parlament” – to dwie godziny wspaniałej komedii omyłek i fałszywych tożsamości, ogromna dawka śmiechu i humoru. Szybkie zmiany akcji, ciągłe komplikacje i nieoczekiwane zwroty akcji nie pozwalają widzom choćby na chwilę znudzenia.

Całkowity koszt biletu ulgowego wynosi 50 zł, z czego 30 zł jest dofinansowane ze środków gminy, uczestnicy pokrywają jedynie pozostałą część tj. 20 zł. Tak jak dotychczas zapewniamy transport dla uczestników wyjazdu.
Zapisy dla wszystkich seniorów chętnych do udziału w spektaklu przyjmowane są osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce 65, lub telefonicznie pod nr 419 11 01 lub 419 04 40, od pn. do pt., w godzinach 8.00 do 16.00, do dnia 15 października br. (do tego dnia należy również dokonać wpłaty po uprzedniej rezerwacji).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy!!!

2014-10-03