Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

XVI Dni Gminy - Plener

Ostatni dzień naszego gminnego święta obfitował w wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Dla najmłodszych przygotowano kolorowy, dmuchany plac zabaw zaś rozrywkę zapełnił im Teatr na Walizkach w spektaklu ulicznym „Beczka Śmiechu”.

Na scenie prezentowali się lokalni artyści grupa Preizol Band oraz Gminna Orkiestra Dęta GOKIS wraz z wokalistami.

Wśród wielu stosik prezentowali się: Fundacja Mój Sen, Stowarzyszenie Korona Północnego Krakowa, Pszczelarza z terenu naszej gminy, stoisko OZE, oraz liczne stosika z zabawkami i smakołykami.

Nie zabrakło również lubianego przez młodzież i dzieci - festiwalu kolorów zorganizowanego przez Młodzieżową Radę Gminy, która pomagała również przy stoisku promocyjnym (fotobudka). Bardzo serdecznie dziękujemy za tą pomoc

Gorące popołudnie spędziliśmy na energetycznym koncercie Zespołu Weekend, zaś o 21 na scenie pojawiła się gwiazda naszych XVI Dni Gminy - Piotr Kupicha - Zespół Feel, który wprowadził zgromadzoną publiczność w świetny imprezowy nastrój, razem śpiewaliśmy m.in. Jak anioła głos..., Jest już ciemno, Pokaż na co Cię stać .

Na zakończenie uczestniczyliśmy w niesamowitym pokazie laserowym, któremu towarzyszył koncert skrzypcowy Maestro Chivesaa, zaś dla wytrwałych zagrał DJ - dyskoteka pod gwiazdami! To były bardzo intensywne i ciekawe dni z kończącym nasze święto piknikiem - dziękujemy, że byliście z nami!! Mamy nadzieję, że się podobało!

Tagi dla strony:

2019-07-02