Zachorowania w gminie na Covid19

Szanowni Państwo,
w ostatnich dniach można zaobserwować znaczne rozluźnienie dotychczasowych zasad społecznej kwarantanny tj. mieszkańcy coraz częściej chodzą bez maseczek, spotykają się w większych grupach na imprezach okolicznościowych itp.

Zwracamy się do Państwa ze szczególną prośbą, aby cały czas zachowywać ostrożność i stosować się do zaleceń służb sanitarnych, bo niestety ostatnie dni w naszej gminie to dalszy przyrost zachorowań!

😷 Mamy obecnie 4 osoby chore, 4 ozdrowieńców i 6 osób przebywa na kwarantannie.

Naszym mieszkańcom, którzy zachorowali, przesyłamy słowa wsparcia i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. ❤️

A Wam drodzy Państwo przypominamy, że wciąż obowiązuje zachowanie społecznego dystansu minimum dwóch metrów oraz ograniczanie spotkań w większych grupach.
#zostańwdomu 🏡

Źródłem naszych informacji jest Powiat Krakowski, Policja oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

2020-05-04