Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Zagraj w Unijne w Gimnazjach

Rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej również w naszej gminie nie mogła przejść bez echa.  Zagraj w Unijne to projekt informacyjna - edukacyjny skierowany do uczniów Gimnazjów z Modlnicy i Białego Kościoła.

W ramach, którego oprócz lekcji tematycznych oraz konkursów uczniowie mieli okazję spotkać się z ekspertami z Urzędu Marszałkowskiego z Departamentu Funduszy Europejskich. Warsztaty odbyły się 9 i 10 kwietnia w naszych Gimnazjach.

Były one miejscem do: zapoznania się przez młodzież z tematyką funduszy unijnych, zadawania nurtujących pytań z zakresu funduszy czy zdobywania ciekawych materiałów. Finał projektu odbędzie się 22.05 w Gimnazjum w Białym Kościele gdzie młodzież opowie zgormadzonym gościom więcej o wpływie środków unijnych na rozwój naszej gminy.     

Foto: FEM i ref. PiR

2014-04-14