Zapraszamy 18 czerwca na przejazd rowerowy!

Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi wraz ze Szkołą Podstawową w Bęble serdecznie zapraszają wszystkich miłośników książek i rowerów do wzięcia udziału w tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”! Jedziemy już po raz czwarty.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz.

Jedziemy 18 czerwca (sobota) 2016 r.

Start o godzinie 9:30 z parkingu przy kościele w Modlnicy, ul. Św Wojciecha

Meta w Szkole Podstawowej w Bęble.

Zapewniamy ciekawy przejazd malowniczym szlakiem, nagrody i niespodzianki.

W programie:
•    Od godz. 8:30 do 9:30 przed budynek biblioteki podstawiony będzie samochód serwisowy ze sklepu rowerowego TOMAR z Modlnicy. Każdy uczestnik będzie mógł nieodpłatnie sprawdzić sprawność swojego roweru przed przejazdem. Samochód serwisowy będzie nam towarzyszył podczas całego przejazdu.
•    Godz. 9:30 start rekreacyjnego przejazdu, którego trasa wiedzie malowniczym szlakiem (mapka poniżej)
•    Godz. 11:30/12:00 meta w Szkole Podstawowej w Bęble.
•    Nagrody, konkursy, głośnie czytanie i słodkie pyszności.
•    Poczęstunek ufundowany przez Cukiernię Stochalski z Wielkiej Wsi.
•    Nagrody ufundowane przez Gminę Wielka Wieś, GZK Sp. z.o.o Wielka Wieś, Sklep rowerowy TOMAR, księgarnia Matras z Modlniczki.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisu na przejazd rowerowy można dokonać do 15 czerwca osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wielkiej Wsi, telefonicznie 12 419 16 87 lub mailowo biblioteka@wielka-wies.pl.

Regulaminowo istnieje również możliwość zapisu w dniu przejazdu.

Osoby, które zapiszą się wcześniej wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Dodatkowych informacji udziela GBP w Wielkiej Wsi.

W miarę możliwości proponujemy założyć coś pomarańczowego - to kolor akcji "Odjazdowy bibliotekarz" :)

2016-06-06