Zapraszamy naszych Seniorów do kina ARS na film „Bogowie”

W ramach programu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom” serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów z naszej gminy na film „Bogowie” do krakowskiego kina ARS, który odbędzie się 25 listopada br. o godz. 10-tej.

„Bogowie” to historia życia profesora Zbigniewa Religi, a w rolę najsłynniejszego polskiego kardiochirurga wcieli się Tomasz Kot.  "Bogowie" to opowieść o polskim lekarzu, który w latach 80. dokonał pierwszego w Polsce udanego przeszczepu serca. Przeprowadzona przez Religę operacja to nie tylko medyczne osiągnięcie, które pozwoliło uratować życie tysięcy pacjentów. Wyjmując serce z ludzkiego ciała, Religa przełamał moralne, kulturowe i religijne tabu.

Całkowity koszt biletu ulgowego wynosi 12 zł, z czego 7 zł jest dofinansowane ze środków gminy, uczestnicy pokrywają jedynie pozostałą część tj. 5 zł.

Tak jak dotychczas  zapewniamy transport dla uczestników wyjazdu.

Zapisy dla wszystkich seniorów chętnych na wyjazd do kina przyjmowane są osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi, Szyce 65, lub telefonicznie pod nr 419 11 01 lub 419 04 40, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 do 16.00,  do dnia 20 listopada br. (do tego dnia należy również dokonać wpłaty po uprzedniej rezerwacji).

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!!!

2014-11-12