Zaproszenie na kolejne Spotkanie z pasjami

Serdecznie zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu "Spotkania z pasjami". Tym razem gościem spotkania będzie pani Urszula Szczurek - najstarsza trenerka fitness w Polsce. Spotkanie jest jednym z elementów działań w ramach projektu „Aktywni i potrzebni – gmina Wielka Wieś przyjazna seniorom”.

Bohaterką kolejnego spotkania będzie 75-letnia instruktorka fitness pani Urszula Szczurek. Pani Urszula od lat prowadzi zajęcia ruchowe dla seniorów oraz chętnie dzieli się z innymi pozytywną energią, płynącą z uprawiania ćwiczeń fizycznych.

Spotkanie ma na celu zachęcenie osób starszych do aktywności fizycznej. W myśl przysłowia „w zdrowym ciele zdrowy duch” chcemy pokazać, że niezależnie od wieku można zachowywać sprawność fizyczną na wysokim poziomie, a co za tym idzie zdrowie i dobre samopoczucie. Mamy nadzieję, że po obejrzeniu tego spotkania osoby starsze zobaczą, jak niewiele trzeba, by cieszyć się zdrowym stylem życia.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Wielkiej Wsi w czwartek 8 maja 2014 r. o godz. 11.00

2014-05-06