Kontrast
A A A
Polski Wielka Wieś na Facebooku

Zmiana organizacji pracy Urzędu

W związku ze znacznym wzrostem zachorowań na terenie gminy na koronawirusa (COVID19)  wprowadzamy w Urzędzie Gminy specjalne środki ostrożności opisane poniżej, bardzo prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do tych kilku zasad, które zapewnią nam wszystkim większe bezpieczeństwo.


Od 16 października Urząd Gminy dla interesantów będzie NIECZYNNY do odwołania.


Prosimy o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy tylko do spraw pilnych lub tych, których rozpatrzenie wymaga osobistego stawiennictwa. W innych sprawach prosimy kontaktować się z pracownikami za pośrednictwem poczty elektronicznej: ug@wielka-wies.pl lub telefonicznie (12) 419 17 01.


W sprawach pilnych np. rejestracja zgonu, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem merytorycznym tel. (12) 419 17 01.


Informujemy, że w celu bieżącej obsługi klientów przy bocznym wejściu do budynku Urzędu (od strony Rady Gminy) umieszczona została Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić, wnioski/podania/dokumenty w formie papierowej.
W przypadku potrzeby uzyskania potwierdzenia złożenia wniosku/podania/dokumentu, uprzejmie prosimy o wskazanie w jego treści informacji: proszę o przesłanie potwierdzenia i podanie adresu email lub nr fax Wnioskodawcy. Potwierdzenie złożenia zostanie przesłane na wskazany adres email w formie skanu lub formie papierowej na nr fax.

Przepraszamy za utrudnienia.Krzysztof Wołos
Wójt Gminy Wielka Wieś

Tagi dla strony:

2020-10-15