Referat Finansów i Budżetu

Przyjmowanie stron:
Poniedziałek: 7.30-17.00
Wtorek - Czwartek: 7.30-15.30
Piątek: 7.30-14.00

pok. 107, 113, 114, 115, 116, 117
tel. 12 419 17 02 wew. 107, 113, 114, 116, 117, 163, 164, 166,
167

Skarbnik Gminy
Lucyna Ferdek-Słaboń
skarbnik@wielka-wies.pl

Skarbnik Gminy Wielka Wieś

Kierownik Referatu Finansów i Budżetu:
Izabela Wierzbicka
i.wierzbicka@wielka-wies.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Dorota Mikołajek
d.mikolajek@wielka-wies.pl

Inspektor ds. płac:
Monika Śmietana

Podinspektor ds. płac:
Paulina Kurek
p.kurek@wielka-wies.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Magdalena Sroka
m.sroka@wielka-wies.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Katarzyna Grzybek
k.grzybek@wielka-wies.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej
Justyna Baś
j.bas@wielka-wies.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej:
Justyna Kołodziejczyk
j.kolodziejczyk@wielka-wies.pl

Inspektor
Katarzyna Ból
k.bol@wielka-wies.pl

Referent
Małgorzata Matrac
m.matrac@wielka-wies.pl

Inspektor
Barbara Kapusta

udostępnij:

Data publikacji strony internetowej: , Data ostatniej aktualizacji: 2023-01-17