Referat Podatków i Opłat

Przyjmowanie stron:
Poniedziałek: 7.30-17.00
Wtorek - Czwartek: 7.30-15.30
Piątek: 7.30-14.00

pok. 131, 132, 133
tel. 12 419 17 02 wew. 131, 181, 132, 182, 133, 183

Kierownik
Barbara Wierzbicka
b.wierzbicka@wielka-wies.pl

Inspektor ds. działalności gospodarczej
Elżbieta Zawadzka
e.zawadzka@wielka-wies.pl

Inspektor ds. podatków i opłat
Urszula Krzak
u.krzak@wielka-wies.pl

Inspektor ds. podatków i opłat
Dariusz Grzybowski
d.grzybowski@wielka-wies.pl

Referent ds. podatków i opłat
Izabela Mróz
i.mroz@wielka-wies.pl

Referent ds. podatków i opłat
Grzegorz Binczycki
g.binczycki@wielka-wies.pl

Inspektor ds. podatków i opłat
Monika Szumny
m.szumny@wielka-wies.pl

Podinspektor
Ewa Bartosz
e.bartosz@wielka-wies.pl

Realizowane procedury

udostępnij:

Data publikacji strony internetowej: , Data ostatniej aktualizacji: 2023-01-17